Fundusze Unijne - Program Operacyjny Inteligentny Rozwój



Firma SEISMOTION Zofia Rosińska realizuje projekt pt.: „Rozwój przedsiębiorstwa SEISMOTION Zofia Rosińska poprzez opracowanie i wdrożenie do działalności gospodarczej nowego projektu wzorniczego”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.
Okres realizacji projektu: od 03.12.2018 do 28.02.2021
Wartość kosztów kwalifikowanych projektu: 1 115 500,00 PLN
Wysokość wkładu Unii Europejskiej: 763 375,00 PLN
Cele projektu:
Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa SEISMOTION Zofia Rosińska poprzez opracowanie i wdrożenie do działalności gospodarczej nowego projektu wzorniczego dwóch nowych wyrobów:
-listew stalowych z obustronną perforacją do okuwania gum offsetowych (dostępnych w 2 rozmiarach);
-listew aluminiowych nowej generacji do okuwania gum offsetowych (dostępnych w 15 rozmiarach).
Planowane efekty projektu:
1) Wzrost wykorzystania wzornictwa w firmie
2) Rozszerzenie ekspansji na nieobsługiwane do chwili obecnej rynki
3) Wzrost przychodów i rentowności przedsiębiorstwa
Zakończenie projektu
Firma SEISMOTION Zofia Rosińska informuje, iż w lutym 2021 zakończono realizację projektu pt.: „Rozwój przedsiębiorstwa SEISMOTION Zofia Rosińska poprzez opracowanie i wdrożenie do działalności gospodarczej nowego projektu wzorniczego”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.
W wyniku realizacji projektu zaprojektowano oraz wdrożono listwy stalowe i aluminiowe wyszczególnione poniżej:
01 Listwa aluminiowa SM-AL 04
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości i gęstym rozłożeniu na ramieniu.
02 Listwa aluminiowa SM-AL 05
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa przetłoczenia na dolnym ramieniu, jedno na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny.
03 Listwa aluminiowa SM-AL 07
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości i różnym rozłożeniu na ramieniu; na górnym (dociskowym) mniej.
04 Listwa aluminiowa SM-AL 26
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o niewielkich rozmiarach rozłożonych nierównomiernie i grubszym dolnym ramieniu.
05 Listwa aluminiowa SM-AL 27
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa na dolnym ramieniu, jedno na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny.
06 Listwa aluminiowa SM-AL 36
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o łagodnym promieniu zaokrąglenia i stosunkowo równomiernym rozłożeniu na obu ramionach.
07 Listwa aluminiowa SM-AL 37
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa przetłoczenia na dolnym ramieniu, dwa na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny.
08 Listwa aluminiowa SM-AL 39
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa przetłoczenia na dolnym ramieniu, jedno na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny.
09 Listwa aluminiowa SM-AL 41
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa na dolnym ramieniu, jedno na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny z dużą ilością materiału na grzbietowej części listwy.
10 Listwa aluminiowa SM-AL 42
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o zróżnicowanej wysokości, dwa na dolnym ramieniu, dwa na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny z dużą ilością materiału na grzbietowej części listwy.
11 Listwa aluminiowa SM-AL 49
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości i dużej gęstości rozmieszczenia. Kształt skomplikowany, wielopłaszczyznowy z dużą liczbą załamań.
12 Listwa aluminiowa SM-AL 55
Zastosowanie dwustronnych przetłoczeń o jednakowej wysokości, gęsto rozmieszczonych na każdym z ramion. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny z dużą ilością materiału na grzbietowej części listwy.
13 Listwa aluminiowa SM-AL 57
Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, jedno na ramieniu dolnym, dwa na górnym z dodatkowymi zagłębieniami. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny z dużą ilością materiału na grzbietowej części listwy i na dolnej.
14 Listwa aluminiowa SM-AL 58
Zastosowanie dwustronnych przetłoczeń o jednakowej wysokości i dużej gęstości rozmieszczenia. Kształt skomplikowany, wielopłaszczyznowy z dużą liczbą załamań.
15 Listwa aluminiowa SM-AL 61
Zastosowanie dwustronnych przetłoczeń o jednakowej wysokości i dużej gęstości rozmieszczenia. Kształt skomplikowany, wielopłaszczyznowy z dużą liczbą załamań.
16 Listwa stalowa UPP
Zastosowanie perforacji dwustronnej, o dużej liczbie przetłoczeń na górze i dole.
Przetłoczenie na całej długości listwy.
Długość ramienia (góra): 15 mm
Długość ramienia (dół): 15 mm
17 Listwa stalowa NPP
Zastosowanie perforacji dwustronnej, o dużej liczbie przetłoczeń na górze i dole. Wzmocnione dodatkowym zagięciem.
Przetłoczenie na całej długości listwy.
Długość ramienia (góra): 15 mm
Długość ramienia (dół): 15 mm
Szerokość dodatkowego zagięcia: 13 mm