Back To Top

Fundusze Unijne - Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

www.dreamsart.pl
znak_barw_rp_poziom_szara_ramka_rgb
www.dreamsart.pl

Firma SEISMOTION Zofia Rosińska realizuje projekt pt.: „Rozwój przedsiębiorstwa SEISMOTION Zofia Rosińska poprzez opracowanie i wdrożenie do działalności gospodarczej nowego projektu wzorniczego”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.

Okres realizacji projektu: od 03.12.2018 do 28.02.2021

Wartość kosztów kwalifikowanych projektu: 1 115 500,00 PLN

Wysokość wkładu Unii Europejskiej: 763 375,00 PLN

Cele projektu:

Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa SEISMOTION Zofia Rosińska poprzez opracowanie i wdrożenie do działalności gospodarczej nowego projektu wzorniczego dwóch nowych wyrobów:

-listew stalowych z obustronną perforacją do okuwania gum offsetowych (dostępnych w 2 rozmiarach);

-listew aluminiowych nowej generacji do okuwania gum offsetowych (dostępnych w 15 rozmiarach).

Planowane efekty projektu:

1) Wzrost wykorzystania wzornictwa w firmie

2) Rozszerzenie ekspansji na nieobsługiwane do chwili obecnej rynki

3) Wzrost przychodów i rentowności przedsiębiorstwa

Zakończenie projektu

Firma SEISMOTION Zofia Rosińska informuje, iż w lutym 2021 zakończono realizację projektu pt.: „Rozwój przedsiębiorstwa SEISMOTION Zofia Rosińska poprzez opracowanie i wdrożenie do działalności gospodarczej nowego projektu wzorniczego”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.

W wyniku realizacji projektu zaprojektowano oraz wdrożono listwy stalowe i aluminiowe wyszczególnione poniżej:

01 Listwa aluminiowa SM-AL 04

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości i gęstym rozłożeniu na ramieniu.

02 Listwa aluminiowa SM-AL 05

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa przetłoczenia na dolnym ramieniu, jedno na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny.

03 Listwa aluminiowa SM-AL 07

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości i różnym rozłożeniu na ramieniu; na górnym (dociskowym) mniej.

04 Listwa aluminiowa SM-AL 26

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o niewielkich rozmiarach rozłożonych nierównomiernie i grubszym dolnym ramieniu.

05 Listwa aluminiowa SM-AL 27

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa na dolnym ramieniu, jedno na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny.

06 Listwa aluminiowa SM-AL 36

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o łagodnym promieniu zaokrąglenia i stosunkowo równomiernym rozłożeniu na obu ramionach.

07 Listwa aluminiowa SM-AL 37

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa przetłoczenia na dolnym ramieniu, dwa na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny.

08 Listwa aluminiowa SM-AL 39

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa przetłoczenia na dolnym ramieniu, jedno na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny.

09 Listwa aluminiowa SM-AL 41

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, dwa na dolnym ramieniu, jedno na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny z dużą ilością materiału na grzbietowej części listwy.

10 Listwa aluminiowa SM-AL 42

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o zróżnicowanej wysokości, dwa na dolnym ramieniu, dwa na dociskowym górnym. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny z dużą ilością materiału na grzbietowej części listwy.

11 Listwa aluminiowa SM-AL 49

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości i dużej gęstości rozmieszczenia. Kształt skomplikowany, wielopłaszczyznowy z dużą liczbą załamań.

12 Listwa aluminiowa SM-AL 55

 

Zastosowanie dwustronnych przetłoczeń o jednakowej wysokości, gęsto rozmieszczonych na każdym z ramion. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny z dużą ilością materiału na grzbietowej części listwy.

13 Listwa aluminiowa SM-AL 57

 

Zastosowanie dwustronnego przetłoczenia o jednakowej wysokości, jedno na ramieniu dolnym, dwa na górnym z dodatkowymi zagłębieniami. Pozostałe detale adekwatne do zamka maszyny z dużą ilością materiału na grzbietowej części listwy i na dolnej.

14 Listwa aluminiowa SM-AL 58

 

Zastosowanie dwustronnych przetłoczeń o jednakowej wysokości i dużej gęstości rozmieszczenia. Kształt skomplikowany, wielopłaszczyznowy z dużą liczbą załamań.

15 Listwa aluminiowa SM-AL 61

 

Zastosowanie dwustronnych przetłoczeń o jednakowej wysokości i dużej gęstości rozmieszczenia. Kształt skomplikowany, wielopłaszczyznowy z dużą liczbą załamań.

16 Listwa stalowa UPP

 

Zastosowanie perforacji dwustronnej, o dużej liczbie przetłoczeń na górze i dole.
Przetłoczenie na całej długości listwy.

Długość ramienia (góra): 15 mm
Długość ramienia (dół): 15 mm

17 Listwa stalowa NPP

 

Zastosowanie perforacji dwustronnej, o dużej liczbie przetłoczeń na górze i dole. Wzmocnione dodatkowym zagięciem.
Przetłoczenie na całej długości listwy.

Długość ramienia (góra): 15 mm

Długość ramienia (dół): 15 mm

Szerokość dodatkowego zagięcia: 13 mm